Uk  Ru   При покупці 2 і більше стандартних люків доставка по Україні Новою Поштою безкоштовно.
Логотип фирмы Мастерлюк

067-236-46-82

050-355-72-48

063-322-51-54

Виробництво та продаж
невидимых ревизійних люків

Мастерлюк

Київ пр-т Академіка Глушкова 9-Г

067-236-46-82

050-355-72-48

063-322-51-54

м.Київ
пр-т Академіка Глушкова 9-Г

Мастерлюк

Виробництво та продаж
невидимых ревізийних люків


Люки під плитку та фарбування
Підлогові люки

Логотип фирмы Мастерлюк
Головна Продукція Прайс Де купити Новини Галерея Про компанію Контакти
Компания "Мастерлюк" - мы деелеем ставку на ТЕХНОЛОГИЮ, КАЧЕСТВО, ДИЗАЙН.

 

 

Люки для підлоги моделі "Оскар Преміум" з газовими амортизаторами

 

Підлогові ревізійні самопіднімальні люки «Оскар Преміум» з газовими амортизаторами призначені для доступу до прихованих в підлозі інженерних комунікацій, а також для спуску в підвал, на цокольний поверх, в льох, технічне приміщення в приватних будинках, гаражах, а також будівлях виробничого і комерційного призначення. Люк встановлюється в підготовлений в підлозі отвір, а потім на люк прикріплюється підлогове покриття. Люки забезпечують бездоганний зовнішній вигляд і дозволяють інсталювати будь-яке підлогове покриття: камінь, керамограніт, плитку, паркет, і т.д. Люки мають особливу конструкцію, яка дозволяє виготовляти люки великого розміру з достатнім запасом міцності. Дверцята люка відкривається на 900, оснащена спеціальними петлями і особливим підйомним механізмом, які дозволяють легко відкрити люк одній людині без сторонньої допомоги.

На ВСЕ люки встановлюються промислові газові амортизатори виробництва Німеччини.

З огляду на можливу експлуатацію в важко-навантаженому стані, люки виготовлені з металу з товщиною стінки 4 мм і каркасом жорсткості. По внутрішній стороні зовнішня рама посилена додатковими ребрами жорсткості, які одночасно служать опорою для дверцята люка. На замовлення клієнта в люках по периметру зовнішньої рами виконуються кріпильні отвори під кріплення анкерами, або, в разі якщо люк заставної, привариваются вуха, для закладки в готовий проріз і жорсткої фіксації.

Дверцята люка має ребра жорсткості по периметру. Кількість ребер жорсткості залежить від розміру люка і побажань замовника Всі люки комплектуються зручною знімною ручкою. У дверцятах люка є отвори під знімну ручку і для відкриття замку. Люки малих і середніх розмірів мають один отвір для відкривання, люки великих розмірів мають два і більше отворів для відкривання. За погодженням із замовником можливе виготовлення та встановлення спеціальних пристроїв.

 

СУЧАСНІ технології і УНІКАЛЬНІСТЬ нашої конструкції дозволяють виготовляти практично непомітні і максимально ЗРУЧНІ люки будь-яких розмірів і конфігурацій. Всі люки нашого виробництва мають Тепло - та звукоізоляційний СЛОЙ.

 

Конструкція люка

 

Всі люки забезпечені замком для надійної фіксації дверцята, а також спеціальним підйомним ключем і декоративної різьбовій заглушкою. Залежно від розміру люка, а також за бажанням замовника на дверцята встановлюється від одного до двох замків.

Всі люки забезпечені гумовим ущільнювачем і мають тепло- і звукоізоляційний шар. На люки встановлюються промислові газові пружини виробництва Німеччини. Зусилля газових пружин встановлюється індивідуально для кожного люка і залежить від розмірів люка, виду і товщини облицювального матеріалу. При необхідності існує можливість збільшення або зменшення зусилля газових пружин після монтажу люка.

 

 

Прайс-лист

 

Підлоговий люк "Оскар Преміум з газовими амортизаторами"

 

 

 

Відділ продажу:

м.Київ

пр-т Академіка Глушкова 9Г

моб.050-355-72-48
моб.067-236-46-82

моб.063-322-51-54

Режим роботи магазину:

 

Пн - Пт  с 9.00 до 19.00

Сб с 10.00 до 15.00

 

Нд Вихідний