Uk  Ru   При покупці 2 і більше стандартних люків доставка по Україні Новою Поштою безкоштовно.
Логотип фирмы Мастерлюк

067-236-46-82

050-355-72-48

063-322-51-54

Виробництво та продаж
невидимых ревизійних люків

Мастерлюк

Київ пр-т Академіка Глушкова 9-Г

067-236-46-82

050-355-72-48

063-322-51-54

м.Київ
пр-т Академіка Глушкова 9-Г

Мастерлюк

Виробництво та продаж
невидимых ревізийних люків


Люки під плитку та фарбування
Підлогові люки

Логотип фирмы Мастерлюк
Головна Продукція Прайс Де купити Новини Галерея Про компанію Контакти

Питання та відповіді

 

Яку вагу плитки може витримати дверцята люка, наприклад, якщо ми будемо встановлювати люк розміром 60см * 120см або більше?

 

Перед покупкою і установкою люка необхідно визначитися, з тим який облицювальний матеріал буде використовуватися. Розпашні люки з натискним відкриванням і під присосок мають досить велику вантажопідйомність. Так наприклад на дверцята люка розміром 60х120 см можна наклеїти плитку загальною вагою (з урахуванням клею) до 38 кг.

 

Люки підвищеної вантажопідйомності, або як їх ще називають, посилені люки, необхідно використовувати при облицюванні люка важкими (кам'яними, гранітними, мармуровими) матеріалами. Люк має три петлі підвищеної вантажопідйомності, а також вузли регулювання положення стулки по висоті. Люк підвищеної вантажопідйомності, розміром 400 х 2000 мм має вантажопідйомність 80 кг. Нижче наводиться таблиця вантажопідйомності стандартних люків.

 

Технічні параметри вантажопідйомності стандартних ревізійних розпашних сантехнічних люків

Ширина

х

Висота

Вантажо

підйом

ність

(кг)

Ширина

 х

Висота

Вантажо

підйом

ність

(кг)

200х300

9

400х900

27

200х400

11

500х300

16

200х500

12

500х400

18

200х600

13

500х500

20

300х200

6

500х600

23

300х300

13

500х800

27

300х400

14

600х300

19

300х500

16

600х400

21

300х600

17

600х500

23

400х300

14

600х600

24

400х400

16

600х900

30

400х500

18

600х1000

32

400х600

20

600х1200

38

400х750

24

   
 

Як затерти шов між плитками по периметру люка, щоб затірка не відвалювалася, а люк нормально відкривався й закривався? Светлана.Харьков.

У цій статті ми постараємося максимально докладно розповісти про те, як правильно затирати шов на люку невидимці або, як ще кажуть, як затерти міжплиточний шов люка під плитку. Для затірки шва природно необхідно використовувати затірку, але не звичайну, яка використовується для плитки, а силіконову. У спеціалізованих магазинах можна знайти силіконову затірку практично будь-якого кольору, що збігається за колірною гамою з звичайної затіркою для плитки.

Після наклейки плитки і повного висихання плиткового клею, а це не раніше ніж через дві доби, можна приступати до затірки шва на люку під плитку.

1. Попередньо торцеві краї плитки на дверцятах люка необхідно ретельно очистити від слідів монтажу і обов'язково знежирити. Краї плитки на стіні просто очистити. .

 

 

2. Навколо шва на стіні і на дверцятах люка по плитці клеїмо малярний скотч. Для цього дуже акуратно ведемо скотч по краю плитки, щоб відстань між смужками скотчу збігалося з шириною міжплиточних шва. Смужки скотча повинні бути наклеєні паралельно. Якщо плитка виступає за краї дверцята люка більше 3 мм, то потрібно проклеїти скотчем також і зі зворотним плитки.

 

3. За допомогою пістолета (продається в будь-якому будівельному магазині) з силіконовою затіркою заповнюємо шов (рис.3). Заповнити шви потрібно швидко, так як через 2-3 хвилини затирка почне засихати і покриється плівкою. Потрібно намагатися лише злегка заповнити шов - так дверцята люка згодом буде набагато легше відкриватися.

 

4. Знімаємо зайве ганчіркою або просто пальцем, змоченим в мильній воді (рис.4). Може знадобитися кілька разів видалити надлишки силікону. Тому що силіконову затірку потрібно зняти до глибини звичайної затирання, щоб шов на дверцятах люка не відрізнявся від інших швів.

 

5. Відразу після видалення надлишків силікону знімаємо з плиток скотч (рис.5). Починаємо видаляти скотч з зовнішньої сторони шва, а потім, при необхідності, з внутрішньої.

 

6. Через дві доби - стільки часу необхідно, щоб затирка стала міцною і пластичної - міжплиточний шов потрібно буде прорізати (рис.6). Це необхідно для того, щоб люк під плитку можна було відкривати. Використовуючи гострий канцелярський ніж, прорізаємо кожну сторону люка за один рух, щоб лінія розрізу не переривалася. Лезо ножа потрібно нахилити до люка на кут приблизно 45 градусів, як зображено на схемі: .

 

При розрізі лезо повинно упиратися кінчиком в гипсоволокно. В іншому випадку ви не зможете прорізати силікон на всю глибину. А це, в свою чергу, загрожує відривом затирання при спробі відкрити дверцята. Або доведеться різати повторно, через що на силіконі обов'язково з'являться "задираки". Якщо всі пункти виконати в точності, як написано, то виконаний розріз на межплиточном шві буде невидимий для непосвячених. Торці плиток на стіні дуже бажано очистити від залишків силікону, в іншому випадку, при закриванні дверцята, вона буде "прилипати". Якщо утворилися надлишки силікону, що заважають нормальній роботі люка, то їх можна зняти абразивної сіткою або шкіркою. Бажаємо успіхів!

 

Добридень! Підкажіть чи можна встановлювати люк-невидимку під плитку, якщо ремонт вже закінчено, замість вже встановлених пластмасових люків? І чи буде він нормально працювати? Завчасно дякую за відповідь!

 

Добридень! Без сумніву, наші люки можна встановити демонтувавши звичайний люк. Існує два варіанти:

1) якщо по периметру отвору наклеєна обрізана плитка, то можна видалити її зі стіни, замовити люк під плитку точно в розмір отвору і, після установки люка, наклеїти на дверцята люка цілі плитки з "нахлестом" (переходом) на стіну ;

2) можна просто замовити люк за розміром отвору від демонтованого пластикового люка і наклеїти на дверцята плитку. З повагою, MasterLuk.   .

 

На які параметри слід звернути увагу при виборі люка?

Анатолій Київ.

Добрий день Анатолій! Зараз на ринку дуже великий вибір лючков, дійсно є з чого вибрати. Тут і подорожче і подешевше, сталеві і алюмінієві люки, на петлях і зі знімною дверцятами. Важливо окреслити вимоги до люків під плитку.

1. Люк повинен бути надійним- максимально довго служити, не доставляючи клопоту користувачу. Це повинна бути міцна конструкція, яку ви можете довіряти. Рекомендується конструкція зі сталі - категорично слід уникати алюмінієвих конструкцій з Силумінові петлями. Зверніть увагу на гарантію на люк, яку пропонує виробник. Уточніть, як давно він надає гарантію цього терміну (може вони стали давати гарантію в 50 років тільки позавчора, і перевірити надійність товару просто немає ніякої можливості).

2. Люк повинен витримувати навантаження плитки. Якщо ми говоримо про петльових люках (коли дверцята люка тримається на петлі), то вантажопідйомність дверцята є дуже важливим параметром, адже люком ви плануєте користуватися багато років, петля повинні бути готова витримувати навантаження облицювального матеріалу. Під вагою плитки (якщо мова йде про люках великих розмірів, де вага плитки дійсно має значення) дверцята можуть провиснути або давати усадку в раму; це абсолютно природний процес, але краще вибрати виробника люків, які чітко прописують параметр вантажопідйомності.

3. Регулювання положення дверцята. Говорячи про можливість (можливості !!! зовсім не обов'язково це взагалі станеться!) Просідання дверцята люка в раму, варто згадати регулювання петель. Петля повинна бути рухливою, користувач повинен мати можливість відрегулювати положення дверцята. Це стосується в першу чергу люків великих розмірів. Кращий варіант, коли є регулювання положення дверцята в трьох площинах (дверцята можна відрегулювати становищем петлі по горизонталі, по вертикалі і під кутом нахилу). Добре, коли петля повністю розбірна і може бути знята або замінена. Повинна бути можливість зняти петлю без демонтажу всього люка, і відремонтувати або замінити в магазині, де ви придбали цей люк.

4. Спосіб відкриття люка. Безумовно, зручніше варіанту люка з натискним замком Hafele поки нічого не придумали. Але задумайтеся ... все, що приводиться механічним шляхом в рух рано чи пізно може вийти з ладу, чудес не буває, вічного двигуна поки що не винайшли. Натискний замок вкрай зручний у використанні (до речі, як показує досвід і безліч розмов з будівельниками і кінцевими користувачами, не всім). Ви натиснули на замок раз, два, тисячу разів і через п'ять (наприклад) років замок не спрацьовує, і люк не відкривається. Покупці, яким просто для роздумів задається це питання, починають з жахом фантазувати, як вони будуть намагатися акуратно ножичком відколупувати плитку, щоб відкрити двері і ніколи її вже більше не закривати. Все це не дуже зручно. Люк повинен відкриватися з натискання для зручності, але він просто зобов'язаний відкриватися ще якось інакше для вашого спокою і безпеки вашої плитки. Люк повинен відкриватися за допомогою присоски. Зовсім не обов'язково її використовувати, це на екстрений випадок, може бути, вона колись стане в нагоді. Люк вам буде служити багато-багато років, напевно, не варто нехтувати цим параметром. Все, що сказано вище на користь натискного відкривання справедливо якщо люком користуються часто, наприклад для зняття показань лічильників. Якщо ж люк відкривається два-три рази на рік, то в цьому випадку досить люка під присосок. Загалом це справа смаку - вибір за Вами.

З повагою, MasterLuk.   .

 

Відділ продажу:

м.Київ

пр-т Академіка Глушкова 9Г

моб.050-355-72-48
моб.067-236-46-82

моб.063-322-51-54

Режим роботи магазину:

 

Пн - Пт  с 9.00 до 19.00

Сб с 10.00 до 15.00

 

Нд Вихідний