Uk  Ru   При покупці 2 і більше стандартних люків доставка по Україні Новою Поштою безкоштовно.
Логотип фирмы Мастерлюк

067-236-46-82

050-355-72-48

063-322-51-54

Виробництво та продаж
невидимых ревизійних люків

Мастерлюк

Київ пр-т Академіка Глушкова 9-Г

067-236-46-82

050-355-72-48

063-322-51-54

м.Київ
пр-т Академіка Глушкова 9-Г

Мастерлюк

Виробництво та продаж
невидимых ревізийних люків


Люки під плитку та фарбування
Підлогові люки

Логотип фирмы Мастерлюк
Головна Продукція Прайс Де купити Новини Галерея Про компанію Контакти
Компания "Мастерлюк" - мы деелеем ставку на ТЕХНОЛОГИЮ, КАЧЕСТВО, ДИЗАЙН. 

Про компанію

 

Свою виробничу діяльність Компанія "MasterLuk®" почала в 2006 році. Надійшло замовлення на виготовлення двох десятків ревізійних люків під плитку для знову споруджуваного об'єкта підвищеної комфортності. Замовник не зміг знайти люки з необхідними технічними характеристиками і тому відкрив індивідуальне замовлення в нашій фірмі. У той час ми в основному займалися віконними технологіями і це замовлення підштовхнув нас на освоєння абсолютно нової для нас теми. З поставленим завданням ми успішно впоралися і незабаром отримали нові замовлення. І тоді по справжньому почалася розробка технології, оснащення, придбання сучасного обладнання. Згодом були запатентовані новітні розробки, зокрема це стосується спеціальних двох і трьох-ланкових петель для люків з фронтально-розпашним відкриванням.

У міру розвитку фірми і зростання попиту на нашу продукцію ми постійно розширювали асортимент люків від простих розпашних люків під присосок до сучасних люків з 3D регулюванням петель і підлогових самопідйомних люків з газовими амортизаторами.

 

В даний час Компанія "MasterLuk" є безумовним лідером з виробництва ревізійних люків під плитку в Україні. Висококваліфікований персонал, постійна модернізація виробництва та впровадження новітніх технологій забезпечують нашої продукції цілий ряд переваг.

 

Широкий асортимент ревізійних люків під плитку

Гарантія якості

Сервіс

Розпашні

Сталеві петлі

Власне виробництво

Натискні

Замки виробництва Hafele (Німеччина)

Дилерська мережа по Україні

Зсувні

3D регулювання петель

Повернення і обмін

Відкидні зі знімною
дверцятами

Гарантія 5 років!

Постійна наявність на складі люків стандартних розмірів

Дводверні

Триступенева система контролю якості

Під мозаїку

Виготовлення люків за індивідуальними замовленнями будь-якого розміру з точністю до 1 мм.

Посилені

Аргонно-дугове зварювання

Для підлоги

Порошкове фарбування

 

Ще одніею і важливою перевагою наших люків є краще співвідношення ціни і якості продукції. На ринку представлені і більш дешеві види люків, але по функціональності і якості вони безумовно поступаються нашій продукції. Конвеєрне виробництво великими партіями і оптимізація витрат дозволяють нам стабільно утримувати конкурентні ціни на наші люки.

 

Основний матеріал, який використовується при виготовленні люків під плитку, це сталевий металопрокат з якого робиться несуча рама, дверцята люка, петлі і т.д.

Ми навмисно відмовилися від використання алюмінієвого прокату так як він не забезпечує необхідну міцність конструкції особливо при виготовленні люків великого розміру. Вантажопідйомність люка - це його важлива характеристика і вона повинна з запасом гарантувати можливість облицювання будь-яким матеріалом від кахлю до керамограніта, а іноді і мармуру або іншого каменю.

В якості підстави дверцята, на яку наклеюється плитка, використовується міцний вологостійкий гіпсоволокнистий лист (ГВЛВ) Vidival Knauf. Такий вибір матеріалу дверки люка не випадковий - ГВЛВ досить міцний матеріал, стійкий до впливу вологи і до нього добре кріпиться плитка та інші лицювальні матеріали. Всі люки з натискним відкриванням комплектуються замками-засувками фірми Hafele (Німеччина). .

 

Фарбування люків проводиться шляхом електростатичного напилювання порошкової фарби з подальшою полімеризацією в спеціальній гарячої печі. Такий метод покриття фарбою гарантує високий ступінь захисту від корозії. Вуличні підлогові люки проходять спеціальну обробку шляхом оцинкування всій поверхні. Оцинкований люк, перебуваючи в постійному контакті з водою і іншими хімічними речовинами практично не схильний до корозії і буде служити довгі роки.

 

Наші виробничі потужності і постійна наявність на складі готових люків стандартних розмірів дозволяють нам задовольняти замовлення наших дилерів в термін від 1 дня до 3 днів. Доставку продукції іногороднім дилерам здійснюємо як правило Новою Поштою або ін. Аналогічними службами. Термін виготовлення люків нестандартних розмірів 5-7 робочих днів.

 

На все люки торгової марки "" MasterLuk "® ми надаємо гарантію один рік. Наші дилери, враховуючи високу якість продукції, надають розширену гарантію на 5 років без додаткової оплати.

У нашій практиці практично немає випадків рекламацій і претензій покупців за якістю і тому розширена гарантія цілком себе виправдовує.

 

Компанія "MasterLuk" сподівається, що при виборі виробника люків, Ви віддасте перевагу нашим ревізійним люкам, в які ми вкладаємо все своє вміння, знання і бажання бути в числі кращих виробників, так необхідних у кожному будинку і квартирі, люків!

 

 

 

Відділ продажу:

м.Київ

пр-т Академіка Глушкова 9Г

моб.050-355-72-48
моб.067-236-46-82

моб.063-322-51-54

Режим роботи магазину:

 

Пн - Пт  с 9.00 до 19.00

Сб с 10.00 до 15.00

 

Нд Вихідний