Uk  Ru   При покупці 2 і більше стандартних люків доставка по Україні Новою Поштою безкоштовно.
Логотип фирмы Мастерлюк

067-236-46-82

050-355-72-48

063-322-51-54

Виробництво та продаж
невидимых ревизійних люків

Мастерлюк

Київ пр-т Академіка Глушкова 9-Г

067-236-46-82

050-355-72-48

063-322-51-54

м.Київ
пр-т Академіка Глушкова 9-Г

Мастерлюк

Виробництво та продаж
невидимых ревізийних люків


Люки під плитку та фарбування
Підлогові люки

Логотип фирмы Мастерлюк
Головна Продукція Прайс Де купити Новини Галерея Про компанію Контакти
 

Провисання дверцята - більше не проблема!

Представляємо Вам наш Новий нажімний сталевий люк-невидимку під плитку і мозаїку

 

Всі люки нашого виробництва мають спеціальні петлі, які мають високу вантажопідйомність, а їх конструкція виключає можливість провисання дверцята під вагою наклеєного на неї облицювального матеріалу.


Проте, для того, щоб дверцята люка з часом не провисла, додатково повинні бути дотримані деякі умови, а саме:

1) Вага наклеєного на дверцята люка облицювального матеріалу і вага клею, не повинні в сумі перевищувати встановлене значення вантажопідйомності люка,

2) Монтаж люків, облицювання та експлуатація повинні проводитися строго з дотриманням всіх інструкцій. Але що робити, якщо раптом з-за недотримання інструкцій або в силу якоїсь з причин під вагою облицювальний матеріал дверцята все ж провісне?

Цей момент ретельно продуманий в конструкції сантехнічних люків з 3D регулюванням MasterЛюк. Наявність вузла 3D регулювання дозволяє регулювати положення дверцята, як по вертикалі, так і по горизонталі, а також змінювати кут нахилу дверцята.

Положення дверцята легко відкоригувати в просторі за допомогою гайкового ключа. Все завдяки регулювальним вузлів, які розташовані по трьох осях. Таким чином, можна регулювати дверцята не в одній площині, як у випадку з люками інших виробників, а вгору - вниз, вліво - вправо і відносно площини стіни і елементів оздоблення.

3D РЕГУЛЮВАННЯ люків MasterЛюк дозволяє в будь-який момент вирішити проблему з провисання, якщо така є. А значить, більше ніяких обмежень з вибором облицювальний матеріал - ви можете покривати дверцята люка будь-яким важким матеріалом: керамічною плиткою, керамогранітом, мармуром і т.д.

 

До всього, на додаток, ми раді представити Вам ще цілий ряд змін в даній конструкції люка, які значно поліпшують його експлуатаційні властивості, а саме:

1.) Рама люка виконана з більш жорсткого сталевого профілю зі збільшеним перетином 25х40 мм.

2.) Дверцята люка виконана за технологією типу «сендвіч», що забезпечує її високу жорсткість і міцність.

 

3.) Вертикальні елементи - осі петель виконані з круглого профілю збільшеного перетину, а самі петлі виконані методом лазерної порізки з надміцної сталі товщиною 5 мм.

 

4.), що обертаються елементи петель виконані за технологією «конус в конусі», що виключає можливість провисання дверцята люка, а також забезпечує її легке відкриття / закриття.

 

5.) Спеціальна фурнітура люка - засувки, а також їх розташування забезпечують легке відкриття / закриття дверцят люка натисненням всього лише на одну сторону люка (сторону, де розташовані петлі)
.

 
6.) У конструкції петель люка передбачені спеціальні технологічні отвори для періодичного їх змазування / обслуговування.

 

7.) Конструкція люків дозволяє їх легкий монтаж і оздоблення практично будь-якими облицювальними матеріалами.

 

8.) Конструкція люків передбачає функцію аварійного розтину в разі потреби.

 

9.) Тепер в конструкції люка немає ніяких елементів, які б зменшували розмір технологічного ревізійного отвору люка при відкритті дверцят люка.

 

10.) Загальна глибина люка однакова по всьому периметру. Тепер немає виступаючих елементів в місцях кріплення засувок, що значно спрощує підбір і монтаж люків.

 

Ми можемо з гордістю стверджувати, що даний тип люків є флагманом серед подібних виробів на будівельному ринку України.
 

Купити ревізійний люк невидимку з 3D регулюванням положення дверцята можна в Києві в нашому магазині за адресою: м Київ проспект Академіка Глушкова 9Г.

 

 

 

Відділ продажу:

м.Київ

пр-т Академіка Глушкова 9Г

моб.050-355-72-48
моб.067-236-46-82

моб.063-322-51-54

Режим роботи магазину:

 

Пн - Пт  с 9.00 до 19.00

Сб с 10.00 до 15.00

 

Нд Вихідний